Новые ночные тарифы

Оприлюднюється проект регуляторного акта - зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постановиНКРЕКП «Про внесення зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію»

У зв’язку з дефіцитом електроенергії в об’єднаній енергетичній системі України в пікові періоди, який виник внаслідок браку паливно-енергетичних ресурсів (газ, вугілля, мазут), дисбалансом між виробництвом та споживанням електроенергії, руйнуванням електричних мереж та транспортної інфраструктури в зоні АТО, а також низькою водністю річок України (найнижчий показник за останні 45 років) та зниженням середньодобової температури повітря понад норму, розроблено проект постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію» (далі - Проект постанови НКРЕКП), яким для зменшення навантаження на об’єднану енергетичну систему України, побутовим споживачам оптимізовано тарифний коефіцієнт на електричну енергію в нічний період.Проект постанови НКРЕКП передбачає встановлення коефіцієнту 0,5 до базового рівня тарифу на елекроенергію в нічний період у разі застосування населенням двозонного приладів обліку електроенергії.

Зазначений проект постанови стимулюватиме побутових споживачів застосовувати облік споживання електричної енергії за періодами часу та використовувати електроенергію за зниженим тарифом у нічний період. Крім того, це надасть можливість вирівняти графік навантажень об’єднаної енергетичної системи України та забезпечити зниження обсягів споживання електричної енергії у пікові періоди.Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Lagoduk@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail:inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_34.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до13.01.2015 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

12.12.2014

 

Последние новости

  • ETES и Экватор 5 лет вместе 2015-02-01 22:24:39 Ровно 5 лет компания ETES является эксклюзивным представителем компании "Экватор" по Одессе и Одесской области и с радостью сообщает что за всё...
  • Новые ночные тарифы 2015-02-01 22:22:03 Оприлюднюється проект регуляторного акта - зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ...
  • Мы обновили сайт! 2015-02-01 22:21:03 Мы обновили сайт!
  • Новый ассортимент! 2014-03-11 18:34:43 С января месяца 2014 года компания Sardo увеличила ассортимент продукции .Появилась инфракрасная мультифункциональная плитка гриль (с посудой для...
  • ЭТЭС эксклюзивный представитель Sardo Р.Ф. 2012-06-21 13:08:04 С 1 июня 2012 года компания ЭТЭС является эксклюзивным представителем компании Sardo Р.Ф. в Украине.
Все новости